?Адміністрація лікарні, колектив медперсоналу та окремо фахівці інфекційного відділення №2 від усього серця щиро дякують меценатам КНП за допомогу у придбанні обладнання, що здатне врятувати не одне людське життя!
?Цього разу нашими помічниками стали Володимир Борисенко, голова Бориспільської громади, та Костянтин Струков, голова правління Бориспільського районного споживчого товариства, які відгукнулися на прохання термінової закупівлі дороговартісного пристрою.
??Історія появи у лікарні незамінного під час пандемії пристрою HFNC (дозатора кисню зі зволожувачем для назальної високопотокової оксигенотерапії) досить складна, але головне, що завдяки цьому пристрою врятовано життя молодої жінки.
✅26 березня до інфекційного відділення КНП надійшла пацієнтка 38 років з діагностованим COVID-19. Вже 29 березня ввечері її стан різко погіршився, за словами чергуючого лікаря Іллі Луціва, легені хворої були уражені на 90%, а сатурація киснем крові нижчою за 75% — такий показник є вкрай критичним для життя. Пацієнтка терміново потребувала підключення до апарату штучної вентиляції легень!
На жаль, всі апарати ШВЛ на той час були зайняті іншими хворими. Медики не могли та й не мали права обирати кому з їх пацієнтів надати такий необхідний кисень, а отже — дати шанс на життя…
??Тоді нашому медику Іллі Луціву прийшла думка просити термінової спонсорської допомоги у міського голови Бориспільської громади Володимира Борисенка.
?Вже о 22.00 дороговартісне обладнання було доставлено до інфекційного відділення! Завдяки чому життя дівчини врятовано!
Наразі вона у критичному стані, але на той час без цього пристрою пацієнтка взагалі б померла…
«Завдяки цьому пристрою ще буде врятовано не одне життя» — кажуть лікарі.
✅Сьогодні, 30 березня, Володимир Борисенко навідався до лікарні та на власні очі переконався у справності нового обладнання, яке вже допомагає побороти COVID-19 іншим хворим. Голова громади подякував медикам за їх нелегку роботу та побажав усім міцного здоров’я і бадьорості духу.
P.S. Раніше лікарня не могла закупляти подібне обладнання через можливість використання кисню лише в балонах. Але з появою потужної стаціонарної станції з напірною системою киснепостачання, робота дозаторів кисню стала можливою.